Cafelerin Görüntüsü Cafe Şemsiyeleri İle Değişiyor

0 Yorum2.469 views İzlenme25 Ocak 2016

Firmamız, çeşitli ebat ve ölçülerde şemsiye üretmekte olup, ürün yelpazesinde yurtiçi pazarında önemli bir yere sahiptir. Günümüzdeki en iyi teknolojiye sahip olan makine parkuru ve konusunda uzman kadrosuyla, dünya standartlarında üretim ve satış yapan firmamız plaj şemsiyesinden Cafe şemsiyesi, bahçe şemsiyesinden yağmur şemsiyesine kadar pek çok farklı ürünü kullanıma sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden üretmek ve uygun fiyatla satışa sunmak firma olarak misyonumuzdur. Özel olarak cafeler için ürettiğimiz teleskopik kol kumandalı şemsiyelerimiz, gerek yazın güneşinden gerekse de yağmurdan müşterilerinizi korumanız adına mükemmel hizmet olanağı sunmaktadır.


Cafe şemsiyesi ve restoran şemsiyesi gibi ürünlerin önemli olmasının bir nedeni de cafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarının bulunması ve müşterilerin bu açık alanlarda oturmaktan haz almalarıdır. Özellikle de yazın sıcak günlerinde açık alanlarda oturmayı tercih eden müşteriler, rahat ve konforlu hizmetten yararlanmak istemektedirler. Perakende veya toptan her türlü satışta müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamız, dilediğiniz ve ihtiyacınız olan ebat ve sayıda cafe şemsiyesini sizlerle buluşturmaktadır. Küçük işletmeler ya da daha büyük ve marka işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek farklı model ve ebatlarda cafe şemsiyesi üreterek, tüm ülke genelinde geniş bir alana hitap etmekteyiz. Ayrıca cafe şemsiyelerimizde kullanmış olduğumuz UV ısı geçirmez, su iticili ve su geçirmez özellikli kumaşlar sayesinde tüm açık alanlarda kullanım mükemmelliği sunmaktayız.
Aslında şemsiye modellerimizle müşteri rahatlığı ve konforu yanında mekanların dekorasyon güzelliği ve mükemmel görüntülerini de düşünmekteyiz. Bu nedenle de renk renk, desen desen, cıvıl cıvıl şemsiye modellerimizle mekanlara kendi kimliklerini kazandırmakta ve ciddi bir ayrıcalık sunmaktayız. Yere sabitlenebilen ya da yandan direkli farklı modellerimizle de tüm kullanım alanlarına özel kullanışlı ve mükemmel görünen modelleri hizmete sunmaktayız. Ülkemizin pek çok yerinde satışa sunduğumuz ürünlerimiz ve her türlü satış ile pek çok firma tarafından ilk sırada tercih edilmekteyiz. İnternet sitemiz ya da telefonlarımız aracılığıyla bize ulaşarak kendinize ve işletmenize en uygun modelleri sipariş edebilir, kısa sürede elinizde olması ile de oldukça memnun kalabilirsiniz.

Yorum yapın